TWO NEW LIPSTICKS

Pekný utorok! Neviem ako vy, ale ja som v poslednom čase maniačka na rúže a produkty na pery. :D Síce ich už zo desať mám, no stále neviem odolať zaujímavému odtieňu, ktorý ešte nemám, alebo ma priláka pekný obal. V dnešnom príspevku vám chcem ukázať dva najnovšie prírastky do mjej zbierky, jeden z dmky od Astoru a druhý z Luxe kolekcie od Avonu. :)
***
EN: Hello beauties! I don't know about you, but I've been so obsessed with lipsticks and lip products recently. :D I have about a 10 of them in my collection ( maybe more ) but I can never resist to buy some new interesting shade or it's the package that catches my eyes. In todays post I want to show you my tow new additions to my collection, one is from dm from Astor and the second is from Avon from the Luxe range.
Heidi Color Last VIP Lipstick  - Ako iste viete Heidi Klum je tvárou značky Astor a tak sú aj ich produkty inšpirované práve touto modelkou. Tento rúž v odtieni *Sweety* som objavila náhodou pri mojej návšteve drogérie a zaujal ma aj svojou cenou len 2,99 €, čo je podľa mňa skvelé. Vybrala som si tento neutrálny odtieň, ktorý mi celkom ladí k farbe pier, takže vyzerá veľmi prirodzene. Spozorovala som, že tento rúž má aj svoju špecifickú vôňu, ktorá je celkom intenzívna. Výdrž moc posúdiť neviem, nakoľko ja si na pery musím neustále niečo nanášať. :D Dostupný je ešte v ďalších štyroch odtieňoch v milom obale s podpisom Heidi. 

EN: You might know that Heidi Klum is a face of the Astor brand so also the products are inspired by her. I found this lipstick in the shade *Sweety* randomly when I was in a drugstore and its price 2,99 € is amazing. I picked up this neutral shade that kind of maches my lip colour so it looks natural. This lisptick has also a specific smell that is kind of iteresting. I can't really tell you how long it lasts because I have to apply something on my lips quite often. :D There are three other colours in this lovely black cover with Heidi's sign.

AVON Luxe Lipstick  - Druhý rúž mám z Avonu a musela som si ho posledne objednať, pretože takmer v každom katalógu obdivujem Luxe produkty, ktoré nie sú práve najlacnejšie a tento rúž bol akurát za zvýhodnenú cenu 4,50 €. Odtieň sa volá *Glam Poppy* a je to tmavší korálový odtieň. Najhoršie na nákupoch z katalógov je asi to, že nikdy neviete, ako vec bude v skutočnosti vyzerať, teda mám na mysli farbu a odtiene. Tento rúž má krásny zlatý obal, ktorý vyzerá naozaj ''luxusne''. Bola som prekvapená, že po nanesení hneď zjemní pery a hydratuje ich. Určite ho vyskúšajte v ponuke je množstvo zaujímavých farieb.

EN: The second lipstick is from Avon and I had to buy it because I've been loving this Luxe collection since I've started ordering from Avon and this time it was for a great price 4,50 €. The shade is called *Glam Poppy* and its a darker coral colour. The wors thin about buying stuff from catalogues is that you never know how will the colour look like in the real life. However this lipstick has amazing, gold cover that looks super ''luxury''. I was impressed that it really softens and hydrates your lips after applying. You should definitelly try it as there are many interesting shades.

Komentáre

 1. ten druhý sa mi páči. ja mám rúž len jeden, no to iba preto, že mi prídu dosť nepraktické. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadaji krasne.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi krásne odtiene, nevedela by som si vybrať :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Obě 2 barvy vypadají moc krásně i ty obaly se mi hodně líbí :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi pekné rúže aj farby. Ja mám teraz zálusk skôr na tmavšie odtiene :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ta korálová bude jako stvořená na léto :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Thanks for the nice post

  Packers and Movers Bangalore Will Ensure Tension-Free Move

  Ready to move? Request free quotes today!

  Packers and Movers Bangalore @ http://www.shiftingguide.in/packers-and-movers-bangalore.html

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top