AUTUMN LEAVES

Ahojte! Konečne sa ozývam po dlhšej pauzičke aj s novým článkom. Vždy, keď idem písať článok, rozmýšľam, že napíšem niečo zmysluplné, ale nakoniec sa mi aj tak nechce rozpisovať, že kto to bude čítať? Posledné dni boli ako obvykle ... nudné. :D Škola ma niekedy fakt zabíja a normálne mám pocit, že mi to vysedávanie tam absolútne nič nedáva. A keď človeka niečo nebaví, aj to tak dopadne. Ja len dúfam, že raz v živote budem robiť naozaj to, čo ma baví a napĺňa a som rada aj za tento blog, ktorý mi vie aspoň trochu zlepšiť náladu. Ale dosť bolo pesimizmu. :D Vonku je ešte relatívne teplo tak nemusíme stále len vysedávať doma a to som dnes využila. Plánovala som konečne niečo nafotiť a tak som sa trošku pohrala aj s listami. Viem, takéto fotky má každý piaty, ale nemohla som si to jednoducho odpustiť. Užite si pekný predĺžený víkend.
♥♥♥
Hello! I am finally back after a smaller break with a new post. I always want to write something meaningful here but I usually end up keeping it short. Who would want to read that anyway? The last days have been all the same ... boring. :D Seriously the school is sometimes really killing me and I have a feeling why am I actually going there? I just really hope one day I'll be doing something that will make me happy and for example this blog is a reason why I have a good mood. Ok stop thinking pessimistically. :D Outside its still quite warm so we don't have to sit all day long at home. So I went to the park and took some photos and played with leaves. I know so many people have similar types of photos but I just had to do it too. Enjoy the weekend.

Komentáre

 1. Krásné fotky. Kombinace vínové a modré je fakt povedená :)

  Radu UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásny outfit :) Veľmi sa mi páči taká farby nohavíc :)

  janesworldblog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné fotky, strašně se mi líbí Tvůj outfit, ten kabátek je dokonalej ♥
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásnýý :))) ty barvičky hlavě!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ubíjanie školou poznám veľmi dobre :) Kabítik máš krásny
  Chcela by som ťa pozvať na nový web, kde si môžeš vymeniť svoju nepotrebnú kozmetiku a získať kozmetické balíčky za pár drobných. Klikni na : http://makeawish.webnode.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mám to podobne, tiež ma škola vytáča a unavuje, ale treba vydržať! Prajem ti veľa síl a šťastia :)
  Krásne fotky a moc pekný outfit!

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ahoj, máš ráda výzvy? Pokud ano, tak se neváhej zapojit do jedné na blogerky.cz http://www.blogerky.cz/exkluzivne/snowbitch-cz-vyzva. Výzva končí 24.11.!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. líbí se mi, jak se na každé fotce tak usmíváš! hned to prozáří den! :-) PS: Moc pěkný outfit :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top