CATRICE CHECK & TWEED LIMITED EDITION

Ahojte! Dneska mám pre vás opäť beauty článok. Včera som bola po dlhom čase v DMke a objavila som novú limitovanú kolekciu od mojej obľúbenej značky Catrice. Je inšpirovaná aj Anglickom a károvaným vzorom, čo ma hneď nadchlo. V kolekcii Check & Tweed nájdeme pár základných produktov vo veľmi peknom obale ako stvorených na toto jesenné obdobie. Ja som si vybrala 3 produkty, za prvé ma naštvalo, že pri nich neboli ani cenovky :D, a za druhé zamatový rúž na pery ani nemali. :( Aj názvy sú inšpirované Londýnom, čo je moja srdcovka.
* EN: Hi! Today I have another beauty post for you. Yestereday I went to DM and I found this new limited edition Check & Tweed collection  from my favourite brand Catrice. Its inspired by Engand and checked pattern which I really like. There are few basic products in a nice package and I chose 3 of them. Well there were no price tags so I didn't know how much each product cost and they didn't have this velvet lip color either. :( Also the names are inspired by London, which is my love.

1. Očné tiene C02 Town Of Crown - hneď ma zaujali tými žiarivými farbami tak som si jedny musela kúpiť. Majú perleťový efekt a nanášať sa môžu aj za sucha aj za mokra. Dnes som ich vyskúšala a veľmi sa mi páčia. / * These eyes shadows really got my attention so I had to buy them. They have a light pearl effect and can be applied moist or dry. I tried them today and they are really good.

2. Fixačný gél na obočie C01 Neutrally Brown - možno nevyzerám ako osoba, ktorá by takýto gél potrebovala, ale už dlhšie som rozmýšľala nad jeho kúpou. Odkedy si robím obočie a pozerám beauty videá zaujímam sa aj o takéto produkty. Je to celkom fajn pomocník / * I might not look like a person who needs an eyebrow gel but since I've started doing my eyebrows I am also interested in such products. I think its really practical.

3. Lak na nechty C05 Hyde In The Park - na jeseň trebalo doplniť moju zbierku lakov aj o jesenný odtieň a zapáčil sa mi tento tmavo zelený. Má širší štetček čo uľahčuje nanášanie. / * I had to extend my collection of nail polishes with some autumn shade and I fell in love with this dark green one. It has an extra-broad reservoir brush which makes it really easy to apply.


Komentáre

back to top