BEAUTIFUL SYMI ISLAND

Preposledný deň som bola na ostrove Symi. Odchádzali sme hneď ráno, pretože sme sa museli presunúť do prístavu a nastúpiť na loď. Ak by vás zaujímalo, naša loď bola tá bielo-červená na tretej fotke. Plavili sme sa asi 2 hodiny. Najskôr sme mali krátky výklad o ostrove a potom sme mali voľno. Celkovo je tento ostrov veľmi malý, takže je tam pár obchodíkov, reštaurácií, množsvo lodí a pekné farebné domčeky, čo robí ostrov veľmi fotogenický.
Stavili sme sa aj v obchode s typickými morskými špongiami, ale tie som si nekúpila. Pochutnali sme si opäť na kebabe a dokonca aj ľadovom frappe. Potom nás čakala ešte jedna zastávka v Panormitise, kde toho však bolo ešte menej ako na Symi. Kláštor a pekáreň. Takže sme sa dlho nezdržali a išli sme skôr na loď aby sme si chytili miesta s dobrým výhľadom. Aspoň som mala dobrú pozíciu na fotenie okolia a lodí. 
♥♥♥
We spent the day before leaving at the Symi island. Our bus took us in the morning to Rhodes harbour where was our ship waiting for us. If you wanna know our ship was the white-red one on the third photo. We sailed about 2 hours. Our tour guide told us some interesting things about the island and after we had a free time. It was really small, there were only a few shops, restaurants and loads of boats and cute colorful houses that make this island really photogenic.
We made a stop at the shop where you could buy the sea sponges but I didn't buy any. I had kebab again and then frappe too. We had another stop in the Panormitis harbour but it was even smaller than Symi. Only monastery and bakery. So we rather went to the ship earlier to get a good seats. I had a good view so I could take photos of the surroundings and boats.

Komentáre

 1. brutálně nádherné fotky!!!!

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to je krásné:)) mnohem mnohem lepší než školní lavice:D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je krása! mě se tyhle malé barevné domečky hrozně líbí <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wow tak tohle je naprosto překrásné :)) to musela být opravdu moc vydařená dovolená :)) já bych asi nechtěla ani domů :)) jako z pohádky ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. překrásný fotky♥a to video se ti moc povedlo:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tie domčeky:O nádherné fotky

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Všetko také krásne a pestrofarebné :) samozrejme aj ty si krásna a veľmi ti to pristane
  Stronger2gether

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Och, to místo je jak z pohádky. Tolik bych chtěla jet někdy do Řecka. Snad se mi brzy poštěstí. Je to nádhera:O

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ty fotky jsou tak nádherné, že by se z fleku mohly uveřejňovat v nějakém zájezdovém katalogu!!:) To moře je úžasné!

  Instantní krása♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. ty baráčky jsou jak namalované, to není možný! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top