REAL TECHNIQUES TRAVEL ESSENTIALS

Krásnu sobotu všetkým! V stredu som si konečne bola pre na poštu pre balíček s týmito krásnymi štetcami od RealTechniques. :) Prvý krát som ich zaregistrovala, keď si ich Conny kupovala v anglicku a potom na videách rôznych youtuberiek, ktoré si ich nevedia vynachváliť. Rozhodla som sa teda troška obohatiť moju zbierku. Zase až tak veľa typov štetcov nepoužívam, tak som sa rozhodla pre sadu Travel Essentials, ktorá obsahuje 3 štetce, ktoré určite využijem. :)
EN: Hello everyone! On wednesday I finally picked up my package from the post office with these lovely RealTechniques brushes. :) I've first noticed them when Conny was buying them in England and then many youtubers have talked about them too. So I decided to expand my collection a little bit. As I am not using a lot of different types of brushes I went for a TravelEssentials set that has 3 brushes I will definitelly use a lot. :)

1. Essential Foundation Brush - na bezchybné nanášanie buď tekutého makeupu alebo korektora. / Build flawless custom coverage with liquid foundation or concealer.
2. Multi Task Brush - štetec na púder, tvárenku alebo bronzer. / For effortless application of powder, blush or bronzer.
3. Domed Shadow Brush - štetec na ľahkú prácu s očnými tieňmi. / Tapered design smoothly shades and defines eyes.

Navyše v každom balení je aj púzdierko/stojan v jednom čo je super najmä keď idete niekam na cesty, alebo aby sa jednoducho nemiešali s inou kozmetikou a nepoškodili sa. Pár krát som ich už použila a sú úplne skvelé. S tým makeupovým stačí úplne jemnučko pracovať a makeup rozotrie veľmi dobre.
In every pack is like a case/stand in one which is good mostly when you are travelling or just keep the brushes apart so they won't damage so easily. I've used them a few times and they are amazing. Even working with them really softly makes the makeup application really good. 

Komentáre

 1. O štětcích real Real Techniques jsem už toho hodně slyšela a pořád váhám nad tím, zda si je objednat. Moc pěkný článek:)

  Christine G ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. these brushes are just perfect! i really want to try more of them!

  This Girl Loves Chic 

  Facebook : ThisGirlLovesChic 


  xx

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mám sadu od R.T. už rok a štětce pořád vynikající. Přiznám se, že jsem zatím žádné "kvalitnější" kromě těchto nevyzkoušela, ale rozhodně jsem ráda, že jsem do nich zainvestovala a už rok věrně slouží. Momentálně plánuji svou sbírku rozšířit, jelikož z těch 4. stejně používám jen 2 a nějaké další by se hodily. Tvoje Travel Essentials vypadají skvěle:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na podobné jsem koukala na Ebay :))) vypadají krásně a jsou hezky barevně udělany.:)
  Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nad RT štetcami uvažujem tiež, len škoda, že sa musia objednávať, niekoľkokrát už sa mi na pošte stratil balíček.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top