EVENING IN RHODES OLD TOWN

V jeden večer som mala možnosť navštíviť aj hlavné mesto, kde je množstvo zaujímavých pamiatok a budov. Najskôr sme sa zastavili v prístave aby sme si odfotili miesto, kde kedysi stál rodoský kolos ( socha boha Hélia ). Potom sme sa presunuli vyššie na kopec, aby sme si mohli odfotiť výhľad na mesto a zastavili sme sa aj na miestach bývalého gréckeho štadióna.
EN: One evening I had an opportunity to visit the capital city where are lot of monumets and buildings. At first we made a stop in the harbour to take some pictures of place where had been for many year Colossus of Rhodes ( statue of the god Helius ). Then the bus took us on a hill to see this amazing view and again to take pictures. Afterwards we visited an old greek stadium.
Potom sme prešli do starého mesta, kde bolo množstvo obchodíkov a reštaurácií. Ako v každom letovisku, aj tu mesto ožíva práve večer keď je všetko pekne vysvietené. Opäť som si kúpila nejaký suvenír a dali sme si aj kebab v pita chlebe. Dokonca som našla zmrzlináreň, kde predávali príchute ako Baileys či Malibu a tým som nevedela odolať.
EN: Then we went to the old town where we found many shops and restaurants. This place is beautiful mostly in the evening when is everything higlighted and magical. Again I bought some souvenirs and we ate kebab in a pita bread. I also found an ice cream with Baileys or Malibu flavour so I definitely had to try it.
Zaujímavé ako vždy pridajú do kebabu aj pár hranolčekov. :D A takmer všade som si kupovala pomarančové šťavy, ktoré boli naozaj sladučké. Dnes mám pre vás aj druhé video z mojej dovolenky. Zistila som, že som hrozná vlogerka, pretože môj plán robiť veľa krátkych videí nejako nevyšiel. :D Napriek tomu vyšlo aspoň toto a ešte som si nechala nejaký materiál z môjho posledného výletu. :)
EN: Interesting how they always add some chips to kebab too. :D And I was always buying orange juice as they were really sweet. Today I have also a second holiday video. I found out I am seriously a bad vlogger and my plan to make many short videos was not the best choice. :D Anyway here it is and I also saved some material from my last trip. :) 

Komentáre

 1. Krásny fotky aj video! :))
  http://fashionbynitaxxx.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nádherné fotky :) na Rhodosu jsem byla před pár lety a bylo to tam úžasný, klidně bych jela znovu :)
  Řecko je stejně jedna z nejlepších destinací na dovolenou u moře v Evropě :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krásne fotky :)

  http://lifebyteenboy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. My jsme na Rhodosu byli s přítelem minulý rok. Úplně jsem si to tam zamilovala. Atmosféra, jídlo... ach... Řecko je úžasné. Bylo to docela dobrodružství jet do hlavního města, jeli jsme z Faliraki busem, řekové a jídní řády... :-D
  neposedarium

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvělé fotky, úplně mě naladily na léto :D V Řecku jsem teda ještě nikdy nebyla, ale jednou tam určitě plánuju zajet:) Jinak chválím tvoji palmičkovou sukni. Už jsem ji viděla na videu a hrozně se mi líbí:)))
  Instantní krása

  OdpovedaťOdstrániť
 6. video je skvělé stejně jako fotky ! :) s těma hranolkama mám úplně stejnou zkušenost :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To video je hrozně milý :) moc ti to sluší! :) v Řecku je vážně nádherný moře :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. všetko krasne ako vždy a tvoje videa mam rada :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. hned bych tam jela!!! :)

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Imagens maravilhosa arrasou look lindo tenha uma semana abençoada semana.
  Blog: http://arrasandonobatomvermelho.blogspot.com.br
  Canal de youtube: http://www.youtube.com/NekitaReis

  OdpovedaťOdstrániť
 11. krásne fotky!! :))

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Parádní fotky, uplně vtáhnou do té dovolenkové atmosféry! :)

  LadyKerstyn - lifestyle and fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top