MAC, BRUSHES AND OTHERS


♥ Dnes vám chcem ukázať nejaké novinky z Viedne. Moc som si tentokrát na oblečenie nekupovala tak som radšej investovala do kozmetiky. Chcela som konečne niečo poriadne, čo stojí za to a kedže som vedela, že vo Viedni majú obchod MAC veľmi som tam chcela ísť. Takže po mojej prvej návšteve Macu som odišla aj s prvým nákupom. / * EN: Today I want to show you some new things from Vienna. I didn't buy a lot of clothes so I rather invested into make up stuff. I really wanted something special and because in Vienna is also a MAC store I had to go there. And in the end I was leaving with my very first purchase of this brand.

♥ Bola som úplne ohromená koľko odtieňov rúžov tam mali a vôbec som si nevedela vybrať. Najradšej by som si vyskúšala všetky. :D Nakoniec som sa rozhodla pre ružovejší odtieň - CHATTERBOX, pretože taký ešte v zbierke nemám. Veľmi sa mi páči a myslím, že na leto bude super. / * EN: I was really amazed by the amount of lipstick shades they had so I couldn't decide which one to pick. But finally I decided for a pinky one - CHATTERBOX because I don't have this colour in my collection. I really like it and I think it's perfect for summer.

♥ Druhou vecou, ktorú som si kúpila sú ešte líčka v odtieni PEACHYKEEN a som hrozne rada, lebo som ich už potrebovala. Opäť dosť veľa odtieňov takže si každý nájde ten svoj. Viem obe veci nie sú lacnou záležitosťou a nie každý si môže dovoliť drahú kozmetiku. Ale brala som to tak, že Mac u nás nie je a kedže sa teraz o makeup zaujímam viac, kúpila som si aj drahšie veci. Rozhodne je to iný pocit a človek si dva krát rozmyslí ako bude s vecami zaobchádzať. / * EN: The second thing I bought is a blush in a shade PEACHYKEEN and I am really happy because I needed a new one. Again so many shades so everyone can find the best one. I know, the both things are not cheap and not everybody is allowed to buy more expensive makeup. But I was thinking that we don't have Mac in our country and because I am now much more interested in these things I decided to buy something better. It is definitelly different and you are much more careful with treating your things.
♥ Mojim plánom bolo tiež obstarať si aj nové štetce ale nebojte sa, tieto vôbec neboli drahé. Ten na ľavo je na nanášanie makeupu a korektora z DMky. Chcela som aby mal trochu iný tvar ako má môj terajší, ktorý mi až tak nevyhovoval a s týmto som veľmi spokojná a je rozhodne lepší. A keď už som si kúpila tie líčka, potrebovala som niečo s čím si ich nanesiem. Takže som zvolila tento štetec z Mullera. :) / * EN: My plan was also to buy some new brushes but don't worry these were not expensive at all. The left one is for applying make up and concealer from DM. I wanted to have some with a different shape than my current one which I don't like that much, but I am so pleased with this one and it is definitelly better. And I also needed some brush for the blush so I found this from Muller.

♥ Jedinou nevýhodou je, že napríklad v Dmke v Rakúsku sú veci podtstane drahšie. Ale majú zase aj iné veci ako sú v našich obchodoch. Nieviem, či som vôbec videla tento korektor FIT ME od Maybelline u nás ( možno sa mýlim ) dokonca mali aj FIT ME foundation čo je v tej tyčinke. Rozhodla som sa pre odtieň 10 a zatiaľ som ho použila len raz. Od Catrice som si kúpila takú tú podkladovú bázu, ktorá sa nanáša pred makeupom. Táto by mala znižovať lesk a redukovať póry. Ešte som ho nepoužila tak som zvedavá či to aj pomôže. :D / * EN: The only shame is that for example im DM Austria are the things a bit more expensive. But on the other hand they have also things we don't have in our stores. I don't really know if I have seen this FIT ME concealer here ( maybe I am wrong ), they eve had that FIT ME foundation stick. I decided for the shade 10 and I've only used it once. From Catrice I bought pore refining anti-shine base and I haven't tried this yet so hopefully I will see some difference while wearing my makeup. 

Komentáre

 1. To všechno vypadá krásně, já od MAC měla jen nějaké vzorky a ty mě nijak nenadchly, ale to byly nějaké krémy a ty mě potěší málokdy :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jé, to vypadá nádherně, chtěla bych vyzkoušet něco od MAC!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som mala predtým tú starú 20 ml bázu pod make-up od catrice a vydržala mi dlhšie než 30 ml od rimmelu, takže ďakujem za tip! :) Super článok, do kozmetiky sa určite oplatí investovať, ak vieš, že ju využiješ správne a u teba to na 100% platí!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ebelin štětec mě moc láká, budu se po něm v Dmku musel kouknout :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak to si si urobila teda skvelý nákup. :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. No som veľmi zvedavá na tú podkladovú bázu, už som sa po nej obzerala, alee počkám si na recenziu:)

  dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tvářenka má krásný univerzální odstín :) tenhle korektor od Maybelline jsem používala a patří k těm nejlepším, které v drogérii seženeš, takže za něj palec nahoru ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý milý komentár. :) / Thank you for every lovely comment :)

back to top